Har du lyst til å oppleve et gammelt, romantisk sørlandshus fra 1780, da har du muligheten nå. Huset ligger idyllisk til i Kolbjørnsvik på Hisøya ved Arendal med gangavstand til sjø, ferje og sentrum. Huset ligger ved enden av en blindvei i et koselig gatetun. Huset er delvis modernisert i nyere tid, og har blant annet bad med varmekabler og badekar. Det er 3 soverom i annen etasje og mulighet for flere soveplasser i stuen nede.
Båtplassen ligger ca 300 meter fra huset her er det også badeplass med stupebrett for morgen og kveldsbad, og båten er 16 fots med 6 HK påhengsmotor. Det er en grei båt for dagsturer ut i skjærgården, med fine badeplasser og fiskemuligheter, evt 3 minutters tur inn til sentrum av Arendal. Vi har også et par redningsvester.
Man kan også komme inn til sentrum med den ferjen Kolbjørn III som har avgang 3 ganger i timen og har siste avgang kl 0300 i helgene. Den flotte badeplassen Stølsvika er 2,5 km unna, og Dyreparken i Kristiansand er ca. 35 minutter med bil fra Arendal. Fra 1. september til 30. mai er båten tatt opp for vinteren. Om sommmeren leies det ut på ukesbasis.
Huset leies ut på ukesbasis, søndag-søndag.
Ved spørsmål ring 47408119
Golf, Tennis, Fottur, Fiske, Vannski, Vindsurfing, Seiling, Dykking, Bowling
Hageutsikt
Shopping, Restauranter, Kafé, Kino, Nattklubber, Fornøyelsespark, ZOO, Spa, Museum & Kunst
Flyplass: 70 Km, Bysenter: 1 Km, Matbutikk: 1 Km, Kafé / Bar: 0.3 Km, Golfbane: 25 Km, Strand: 2.5 Km, Restauranter: 1 Km
Trådløst Nett, Peis, Vaskemaskin, TV, Utendørs Parkering
Bil Nødvendig
Kjøleskap, Brødrister, Kaffemaskin, Grill, Ovn, Oppvaskmaskin, Fryser, Ovn
Åpen Terrasse, Grill, Balkong, Hage
Må medbringes av leietaker.
Må vaskes grundig ut selv. Alternativt ta kontakt med utleier for utvask; 500kr.